Vlastníte permanentku VHK ROBE Vsetín
na sezonu 2020/2021?

VHK ROBE Vsetín připravil pro držitele permanentních vstupenek režim kompenzací za utkání, která v sezoně 2020/2021 bohužel nemohli navštívit. Fanoušci zároveň mohou podpořit klub zakoupením virtuální vstupenky na semifinále. Podaří se nám alespoň virtuálně naplnit Lapač až po střechu?

Věnuji částku za permanentku klubu

Chci vrátit peníze

NAPLŇME LAPAČ AŽ PO STŘECHU!

VHK ROBE Vsetín si velmi váží fanoušků, kteří částku za permanentku věnují klubu. Příjmy ze vstupného tvoří zásadní položku v rozpočtu, kterou klub doposud nemohl využít. Každý fanoušek, jenž se peněz za permanentku vzdá, obdrží poděkování na emailovou adresu, bude zařazen do pravidelného newsletteru pro partnery klubu, získá jednorázovou slevu 30% do fanshopu (platí i pro eshop) a jeho jméno bude uvedeno v rámci poděkování ve videu VHK mapujícím cestu letošní atypickou sezonou.
V sezoně 2020/2021 mohli permanentkáři navštívit pouze čtyři mistrovská utkání, všechna další se kvůli nařízením souvisejícím s onemocněním covid-19 odehrála před prázdnými tribunami. Držitelé permanentních vstupenek nyní mají možnost získat peníze za tato utkání zpět. Zároveň mohou vsetínský klub výrazně podpořit, pokud se rozhodnou pro vrácení pouze části peněz.
Vyplňte informace o Vás
Po odeslání formuláře Vám zašleme další informace na e-mail.
Karty zadávejte prosím jednotlivě.